facebook_pixel
  • Артикул: 00000016

Ремонт та прошивка Mercedes Comand NTG 1.0, 2.0 та 2.5


4000 грн
В наявності
Слідкувати за ціною

Поділитись:

Mercedes Comand є єдиною інформаційно-комунікаційною системою, оснащеною центральною панеллю доступу. У функції Cocpit Managment and Data System включено управління відео, аудіо, навігацією та телефонією, тому будь-які несправності помітні та суттєво відбиваються на працездатності авто. Наша компанія здійснює діагностику та ремонт систем Mercedes Comand моделей NTG1.0, 2.0 та 2.5.

Необхідність ремонту Mercedes Comand

Система Mercedes Comand досить складна, тому всі ремонтні роботи в нашій компанії починаються з проведення діагностики, яка дозволяє встановити точну причину поломки і визначити вартість роботи.

Найчастіша несправність - неможливість увімкнути Mercedes Comand. Причина у відсутності живлення. Система зібрана на оптичній шині МОСТ, якщо один із її блоків несправний або перегоріли запобіжники, головний пристрій не зможе повноцінно функціонувати.

Також ми допомагаємо виправити відсутність підсвічування панелі керування, виникнення помилок та збоїв відтворення з різних джерел, поломки, пов'язані з амортизаторами магнітоли, лазерною головкою та причини, що призводять до відсутності звуку.

Завдяки наявності сучасного обладнання та багаторічного досвіду працівників у найкоротші терміни проводиться ремонт:

  • дисплея;
  • оптичної шини;
  • чейнджера;
  • сенсора екрану;
  • USB роз'єм;
  • кнопки автомагнітоли.

Також здійснюється повна перепрошивка Mercedes Comand.

Переваги ремонту Mercedes Comand у DeCodeR

Наша компанія здійснює повний спектр робіт з діагностики, ремонту, настроювання та технічного обслуговування систем Mercedes Comand різних поколінь.

Усі діагностичні роботи проводяться з використанням найсучаснішого точного обладнання. Названа вартість не змінюється у процесі та завжди аргументована.

Особливості послуги Післяремонтна гарантія

Додати відгук

Введіть свій email. Як тільки зміниться ціна - ми вам про це повідомимо. Дякуємо!

Введіть номер телефону. Ми передзвонимо для оформлення замовлення в робочий час. Дякуємо!

Заповніть форму і ми повідомимо Вас про появу даного товару

Підписка на новини